Конференція
«Аерокосмічні спостереження в інтересах сталого розвитку та безпеки» GEO-UA 2012

Третя Всеукраїнська конференція "GEO-UA" проводиться в межах Космічного форуму, який включає Четвертий міжнародний спеціалізований симпозіум «Космос та глобальна безпека людства» та IІX Всеукраїнську конференцію з космічних досліджень, в м. Євпаторія (АР Крим,Україна) 3-7 вересня 2012 року.

Метою конференції є обговорення стану та перспектив використання аерокосмічної інформації для вирішення актуальних проблем природокористування, сталого розвитку та безпеки в рамках участі України в міжнародних програмах GEOSS, GMES, UN-SPIDER, INSPIRE і створення українського сегмента GEOSS - системи GEO-UA.

На конференції будуть обговорені актуальні питання використання аерокосмічних даних при розв'язанні наступних задач:

  • оцінка ризиків надзвичайних ситуацій в контексті UN-SPIDER: повені, лісові та степові пожежі, забруднення води, ґрунтів та атмосфери;
  • вивчення змін клімату;
  • менеджмент та захист екосистем;
  • дослідження морів і океанів;
  • оцінка продуктивності та прогнозування врожайності сільськогосподарських культур

  Розробникам ГІС-систем та систем супутникового моніторингу надається можливість продемонструвати свої розробки на виставці.

 
Копірайт Вiддiл космiчних iнформацiйних технологiй та систем, Iнститут космiчних дослiджень НАН та НКА України; адреса: проспект Академiка Глушкова, 40, 03680, Київ 187, Україна; телефон: +380(44)5262553; електронна пошта: inform@ikd.kiev.ua